Skip navigation
Naujausia technologija
alt
Naujausia technologija

20 mm antgalis „Airwrap“ skirtas daugiafunkciam plaukų formavimo prietaisui „Dyson Airwrap“ (nikelio / geležies spalvos)

Dalies numeris: 971890-04

Suderinama su:
„Dyson Airwrap“

šiuo metu neturime
67,08 €

Informuokite mane

Atsiprašome, šiuo metu šio produkto neturime. Nurodykite savo el. pašto adresą, jei norite, kad praneštume, kai jį bus galima įsigyti.

Please leave this blank
Please do not change this field
alt

Šis plaukų formavimo antgalis buvo iš naujo suprojektuotas su patobulintu „Coanda“ oro srautu, kad būtų galima geriau valdyti

Greičiau ir lengviau1

„Coanda“ efektas garbanų formavimui

Vienu antgaliu formuokite prieš ir pagal laikrodžio rodyklę besivejančias garbanas. Patobulintas „Coanda“ oro srautas pritraukia ir savaime apvynioja plaukus abiem kryptimis, kad garbanos ar bangos įgautų apimties.

Modelis, naudojantis patobulintą antgalį „Airwrap“ – demonstruojamas „Enhanced Coanda

Patarimai dėl šukuosenų

Peržiūrėkite mūsų glaustus, nuoseklių veiksmų vadovus, kaip susikurti sau tinkamiausią šukuoseną.

  • Modelis su trumpų bangų šukuosena

    Trumpos bangos

    Lengvai suformuojamos didelės apimties garbanos ir bangos. Pažiūrėkite, kaip naudoti 30 mm antgalį „Airwrap™“ trumpoms bangoms sukurti.

Dažnai užduodami klausimai

Taip, mūsų patobulinti priedai yra visiškai suderinami su visais „Dyson Airwrap™“ daugiafunkciniais plaukų formavimo prietaisais.

Naudokite antgalių viršuje esančius vėsaus oro srauto galus oro srauto krypčiai pakeisti ir antgaliams nuimti. Ant naujojo „Coanda“ plaukų tiesinimo džiovintuvo taip pat rasite vėsaus oro srauto antgalį, skirtą perjungti režimus.

„Dyson“ visada stengiasi, kad mūsų prietaisai būtų geresni ir paprastesni naudoti. Beveik visus „Dyson Airwrap™“ antgalius sukonstravome iš naujo taip, kad būtų galima panaudoti „Enhanced Coanda“ oro srautą ir geriau kontroliuoti plaukų formavimą. Į asortimentą taip pat įtraukėme „Coanda“ plaukų tiesinimo džiovintuvą.

Jei jūsų prietaisui galioja 2 metų garantija, kreipkitės į mus dėl pagalbos.

Atnaujinkite „Dyson Airwrap™“ daugiafunkcinį plaukų formavimo prietaisą

Antgaliai ir priedai iš naujo sukonstruoti taip, kad būtų galima greičiau ir lengviau formuoti šukuoseną.

„Dyson Airwrap“ dėklas, ryškiai mėlynos spalvos, su priedais ir antgaliais

1palyginti su originaliais „Dyson Airwrap™“ antgaliais.
2 „Airwrap™“ antgaliai sukonstruoti iš naujo taip, kad su vienu atgaliu būtų galima formuoti garbanas pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę. Skirtumai gali būti įvairūs priklausomai nuo to, kada įsigijote daugiafunkcinį plaukų formavimo prietaisą „Dyson Airwrap™“