Dyson | Counterfeit Machines
Counterfeit Machines

Kaip atpažinti suklastotą „Dyson“ technologiją ir netikras internetines svetaines

Čia rasite patarimų ir pagalbą įtariant, kad aptikote suklastotą „Dyson“ technologiją ar neoriginalią „Dyson“ internetinę svetainę.

Patarimai ir pagalba

Nesąžiningi pardavėjai pasisavina technologiją, kurią mes ilgą laiką kuriame ir kruopščiai testuojame. „Dyson“ žino, kad rinkoje atsirado kelių mūsų gaminių klastotės. Jie nebuvo testuojami pagal įprastai „Dyson“ keliamus aukštus saugos standartus, todėl jų naudojimas gali būti nesaugus. Be to, yra suklastotų „Dyson“ internetinių svetainių, kurios deklaruoja esą tikrieji „Dyson“ internetiniai puslapiai. „Dyson“ visiškai netoleruoja klastočių ir visų, kurie bando kopijuoti „Dyson“, tačiau tam, kad surasti apgavikus ir išspręsti tokias situacijas, gali prireikti laiko, todėl būkite budrūs.

Aš įsigijau „Dyson“ įrenginį, bet įtariu, kad tai klastotė. Ką man daryti?

Geriausias būdas būti tikram, kad nupirkote originalų „Dyson“ gaminį - yra pirkti jį oficialioje „Dyson“ internetinėje svetainėje, vienoje iš mūsų oficialių “Dyson Demo” parduotuvių arba pas įgaliotą mažmenininką - mūsų partnerį. Jei abejojate dėl įsigyto „Dyson“ įrenginio technologijos originalumo, susisiekite su „Dyson“ klientų aptarnavimo komanda, jie patars, kaip patikrinti prekės originalumą.

Jei įtariate, kad gavote suklastotą įrenginį, kurį užsakėte ne pas „Dyson“, deja, tokiu atveju mes negalėsime jį aptarnauti, grąžinti už jį pinigus arba pakeisti. Mes raginame jus kreiptis pas tiekėją, mokėjimo paslaugų teikėją (tokį kaip PayPal) arba jūsų kreditinės kortelės įmonę dėl pinigų grąžinimo. „Dyson“ gali jums padėti, suteikdamas laišką, patvirtinantį, jog toks įrenginys yra klastotė, arba kad internetinė svetainė, kurioje jūs įsigijote prekę, nėra oficiali „Dyson“ svetainė. Jei jums reikia tokio laiško, susisiekite su mumis.

Mačiau internete svetainę ar reklamą, kur parduodami „Dyson“ įrenginiai su nuolaida. Ar jie originalūs?

Mes žinome apie kelias suklastotas internetines svetaines, kurios deklaruoja esą yra originalios „Dyson“ svetainės ir siūlo „Dyson“ technologiją, dažnai sumažintomis kainomis. Tokios svetainės gali siūlyti klastotes arba kitus įrenginius, arba neatsiųsti visiškai nieko. Mes negalime patvirtinti „Dyson“ technologijos arba internetinės svetainės tikrumo prieš pirkimą. Norint išvengti nemalonumų ir nusivylimo, mes raginame pirkti tiesiogiai iš “Dyson.com. Oficiali „Dyson“ internetinė svetainė nukreips jus į atitinkamą oficialų puslapį pagal jūsų regioną. Pavyzdžiui, Lietuvoje jus busite automatiškai nukreipti į www.dyson.lt Kaip ir visur perkant internetu svarbu būti budriems ir pirkti prekes tik iš patikimų ir saugių internetinių svetainių. Patikrinkite, kad internetinės svetainės URL būtų „Dyson“.com arba vietinis atitikmuo. Daugiau pagalbos ir patarimų gausite, susisiekę su „Dyson“ klientų aptarnavimo komanda.

Neoficialios internetinės svetainės paprastai reklamuojamos socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip Instagram ir Facebook. Tokia suklastota reklama ir reklaminės kampanijos paprastai naudoja originalius „Dyson“ vaizdus ar vaizdo įrašus, siekiant įtikinti pirkėjus prekės originalumu, ir gali siūlyti nemažas nuolaidas. Dažnai jie patalpina nuorodą į neoficialią internetinę svetainę. Oficialioji „Dyson“ reklama socialiniuose tinkluose nukreips jus tiesiogiai į “Dyson.com”, taip galėsite įsigyti „Dyson“ technologiją oficialioje svetainėje.

Kokių veiksmų imasi „Dyson“ dėl suklastotos technologijos ir netikrų internetinių svetainių?

Kaip pasaulio technologijų bendrovė „Dyson“ įsipareigojusi kurti ir gaminti efektyvius, aukštos kokybės ir patikimus įrenginius ir užtikrinti savo klientams paprastą ir saugų apsipirkimą internetu. „Dyson“ įdiegė programas, kurios nustato ir pašalina netikras internetines svetaines ir klastočių reklamą, be to, imasi ryžtingų veiksmų prieš užsiimančius suklastotų „Dyson“ įrenginių prekyba.

Susisiekite su mumis

  • Tel.nr.

    8-5 205 8883

  • Contact us

    El.p.

    info@artedomestica.eu

;