Skip navigation

Suklastotų „Dyson“ technologijų ir svetainių atpažinimas

Čia galite rasti patarimų ir palaikymo, jei įtariate, kad susidūrėte su suklastota „Dyson“ svetaine arba suklastota „Dyson“ technologija.

Suklastotų „Dyson“ technologijų ir svetainių atpažinimas

„Dyson“: apsipirkite saugiai

„Dyson“ aktyviai kovoja su rimta suklastotų produktų problema. Žinome apie įvairias mūsų technologijos imitacijas, todėl mūsų prioritetas – apsaugoti naudotojus, kad jie nesąmoningai neįsigytų produktų, kurie reklamuojami kaip autentiški „Dyson“ produktai.

Visada stengiamės rasti būdų, kaip padėti savo naudotojams, nesvarbu, ar kurdami technologiją, dėl kurios nereikia brangių dulkių siurblio maišelių, ar investuodami į mokslinius tyrimus ir produktų, kuriais siekiama apsaugoti plaukus nuo itin didelės karščio žalos, kūrimą. Taip pat siekiame apsaugoti naudotojus nuo galimai pavojingų „Dyson“ technologijos klastočių.

„Dyson“ turi visą darbo dieną dirbančią pasaulinę komandą, kuri stengiasi apsaugoti pirkėjus nuo suklastotų produktų ir netikrų svetainių keliamo pavojaus. Glaudžiai bendradarbiaujame su teisėsaugos institucijomis, kad apsaugotume vartotojus ir imtumėmės teisinių veiksmų prieš asmenis, susijusius su „Dyson“ produktų klastočių gamyba ir platinimu.

Kaip išvengti suklastotų produktų internete: suklastotos interneto svetainės ir suklastoti produktai interneto rinkose

Vienas iš būdų įsitikinti, kad neįsigijote suklastoto produkto, yra pirkti tiesiai iš „Dyson“ – mūsų svetainėje, vienoje iš „Dyson Demo“ parduotuvių arba iš įgalioto mažmeninės prekybos partnerio. Pirkdami tiesiai iš „Dyson“ ne tik apsisaugosite nuo suklastotų produktų, bet ir pasinaudosite mūsų garantija, greitu pristatymu ir specialiu klientų aptarnavimu.

Suklastotų produktų platintojai savo prekes parduoda netikrose interneto svetainėse:

suklastotos svetainės dažnai reklamuojamos socialiniuose tinkluose, pavyzdžiui, „Instagram“ ar „Facebook“. Šiuose skelbimuose dažnai pateikiama tiesioginė nuoroda į suklastotą svetainę. Norėdami įtikinti vartotojus, kad jie yra įgaliotieji mažmeninės prekybos partneriai, ir paskatinti juos pirkti iš jų, pardavėjai stengsis, kad jų svetainė atrodytų oficiali, naudodami oficialius „Dyson“ vaizdus ir vaizdo įrašus, imituodami „Dyson“ kalbą ir siūlydami „Dyson“ kainų nuolaidas. Suklastotose svetainėse dažnai nebūna svetainės savininko kontaktinių duomenų (arba jie būna neišsamūs).

Oficialūs „Dyson“ skelbimai socialiniuose tinkluose nukreips jus į Dyson.com arba įgalioto mažmeninės prekybos partnerio svetainę, kad galėtumėte įsigyti „Dyson“ technologiją oficialioje svetainėje.

Suklastotų produktų platintojai taip pat prekiauja interneto rinkose:

originalūs „Dyson“ produktai parduodami tam tikrose internetinėse rinkose (skirtingose šalyse), kuriose „Dyson“ nėra pardavėjas. Pirkdami iš internetinių turgaviečių neturite daug galimybių įvertinti, ar parduodamas produktas yra autentiškas. Jei sužinote, kad įsigytas produktas yra suklastotas, gali būti sunku atgauti pinigus. Kreipkitės į „Dyson“ klientų aptarnavimo komandą ir mes pasistengsime jums padėti.

Suklastotų gaminių platintojai bandys įtikinti vartotojus, platintojai bandys įtikinti vartotojus, kad parduoda tikrus „Dyson“ gaminius:

 • nenaudoja tikrojo parduodamo produkto nuotraukų (slepiasi po oficialiomis „Dyson“ nuotraukomis);
 • siūlo nuolaidą „Dyson“ kainoms (tačiau kartais ji nebūna pakankamai maža, kad sukeltų įtarimą);
 • teigia, kad parduoda „originalius“, „autentiškus“ arba „tikrus“ produktus;
 • teigia, kad gaminys yra autentiškas, nes jį galima užregistruoti „Dyson“ svetainėje;
 • saugokitės – jei pasiūlymas atrodo pernelyg geras, kad būtų tiesa, dažniausiai taip ir yra.
 • Kaip ir perkant internetu, svarbu būti atsargiems ir pirkti tik iš saugių ir patikimų svetainių. Geras atspirties taškas – patikrinti tinklalapio URL, nesvarbu, ar tai Dyson.com, ar vietinis atitikmuo, ar įgalioto mažmeninės prekybos partnerio tinklalapis. Dėl papildomos pagalbos ar patarimo kreipkitės į „Dyson“ klientų aptarnavimo komandą.

  Kodėl suklastoti „Dyson“ prietaisai gali būti pavojingi

  Suklastoti „Dyson“ prietaisai dažnai gaminami pigiai, gali būti pavojingi ir nesuteikia tokios pat puikios patirties kaip autentiškas „Dyson“ produktas.

  Suklastoti prietaisai nėra gaminami „Dyson“ kontroliuojamoje aplinkoje, skirtoje užtikrinti mūsų produktų kokybę ir saugą. Produktų apsaugai naudojamos sudedamosios dalys ir priemonės paprastai praleidžiamos.

  Dėl šios priežasties nerekomenduojame naudoti suklastotų „Dyson“ produktų.

  Ar įsigijote suklastotą prietaisą?

  Žmonės, kurie gamina suklastotus produktus, stengiasi, kad jie atrodytų kuo autentiškesni. Dažnai naudotojui kyla įtarimų tik po to, kai prietaisas jau naudojamas.

  Suklastotus „Dyson“ prietaisus labai sunku aptikti: išvaizda beveik identiška originaliam „Dyson“ prietaisui: nuo logotipų ant produkto iki pakuotės, kurioje jis pristatomas. Suklastotuose „Dyson“ prietaisuose net būna „Dyson“ serijos numerių lipdukų ir „Dyson“ garantijos liudijimų kopijos. Išorinė išvaizda – štai kur baigiasi panašumai.

  Toliau nurodyti dažniausi dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį ir kurie gali reikšti, kad įsigijote suklastotą produktą.

 • Nekokybiška gamybos apdaila (pvz., neteisingai uždėti „Dyson“ logotipai, nelygūs medžiagų sujungimai, įbrėžimai ant produkto ar nelygūs kraštai)
 • Nekokybiška pakavimo medžiaga
 • Rašybos klaidos ant produkto, pakuotės ar pridėtuose dokumentuose
 • Pranešimas apie įtartinus produktus

  „Dyson“ neteikia paslaugų dėl suklastotų produktų, nes jie nėra „Dyson“ produktai arba pagaminti iš originalių „Dyson“ dalių. Taip pat negalime grąžinti pinigų už įsigytą suklastotą produktą.

  Tam tikromis aplinkybėmis vartotojams, įsigijusiems suklastotus „Dyson“ prietaisus, siūlome pagalbą, kad jie atgautų pinigus.

  Dėl papildomos pagalbos ar patarimo kreipkitės į „Dyson“ klientų aptarnavimo komandą.