Skip navigation
Naujausios technologijos

Purificator de aer Dyson Purifier Big+Quite Formaldehyde BP03

Naujausios technologijos

Purificator de aer Dyson Purifier Big+Quite Formaldehyde BP03

999,00 €
„Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde BP03“ oro valytuvas

Paskirsto HEPA išvalytą orą didelėse (iki 1002) patalpose. Ypač tyliai veikia.

Sulaiko alergenus ir 99,95 proc. itin smulkių dalelių2.

Aptinka ir visam laikui sunaikina formaldehidą.

Keturis kartus ilgiau tarnaujantys nauji HEPA H13 filtrai. Veikia iki 5 metų.

Video

Ypatybės

 • „Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ didelėje patalpoje.

  Oro srauto paskirstymas ir cirkuliacija dideliu atstumu

  Mūsų naujausiame oro valytuve naudojama vadinamoji kūginė aerodinamika, kuri užtikrina galingo oro srauto sklaidą. Taip sukuriama efektyvi oro cirkuliacija, kuri į sandarius filtrus nukreipia net teršalus. Valo visos patalpos orą, net didesnėse erdvėse.1

 • „Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ gyvenamojoje patalpoje.

  Tyliai veikia net esant maksimaliam greičio nustatymui.

  Dėl optimizuotos variklio korpuso akustikos garso stiprumo lygis siekia tik 56 dBA esant maksimaliam oro srauto greičiui. Nuo to nė kiek nesumažėja prietaiso našumas.

 • „Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ oro srautas.

  Oro srauto reguliavimas

  Galite nustatyti oro srauto kryptį 0°, 25° arba 50° kampu, taip pat pasirinkti gaivią oro srovę sukuriantį vėjelio režimą.

 • Kavinėje naudojama „MyDyson“ programėlė.

  Oro kokybės valdymas iš bet kurios vietos

  „MyDyson™“ programėlė leidžia autonomiškai valdyti oro kokybę. Galite sužinoti, kokios dalelės buvo sulaikytos, kurti tvarkaraščius, peržiūrėti ataskaitas ir atlikti kitus veiksmus.8

 • Padidintas „Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ oro valytuvo LCD ekrano vaizdas.

  „Auto“ režimas

  Pasirinkus „Auto“ režimą, oro valytuvas gali automatiškai aptikti ir sulaikyti jūsų namuose esančius teršalus bei pateikti jų ataskaitas realiuoju laiku. Taip taupoma energija – prietaisas veikia tik tada, kai reikia.11

 • Žmogus atidaro „Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ oro valytuvą, kad patektų prie filtro.

  Higieniškas filtro keitimas

  Higieniškas keitimo mechanizmas leidžia vienu spustelėjimu išimti HEPA filtrą.

 • Padidintas nepastebimų „Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ oro valytuvo ratukų vaizdas.

  Paslėpti ratukai

  Prietaisą galima lengvai perkelti į bet kurią patalpos vietą. Kietai grindų dangai pritaikyti ratukai visiškai nesimato.

 • Suderinamų išmaniųjų namų prietaisų logotipai.

  Išmanusis namų valymas

  Susiekite ir valdykite oro kokybę be rankų, naudodamiesi išmaniosiomis suderinamomis valdymo balsu paslaugomis.13

Technologijos

 • Padidintas „Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ jutiklių technologijos vaizdas.

  Automatiškai aptinka ir praneša

  Keli jutikliai, įskaitant kietojo kūno formaldehido jutiklį, fiksuoja namuose esančius teršalus. Mūsų unikalus algoritmas kas sekundę tikrina duomenis analizuodamas patalpos oro kokybę molekuliniu lygiu. Reaguodamas į gautus duomenis, prietaisas automatiškai išvalo orą ir realiuoju laiku pateikia rezultatus LCD ekrane bei „MyDyson™“ programėlėje.

 • Molekulinis „Dyson“ kietojo kūno formaldehido jutiklio vaizdas.

  Visam laikui sunaikina formaldehidą5

  Katalizinis filtras nuolat sulaiko formaldehido molekules ir jas suskaido į vandenį ir anglies dioksidą5. Jo niekada nereikia keisti.

 • Į filtravimo sistemą patenkančios dujos ir itin smulkios dalelės.

  Sulaiko dujas ir itin smulkias daleles2

  Aukštos kokybės HEPA H13 filtras sulaiko 99,95 proc. itin smulkių, vos 0,1 mikrono dydžio dalelių2, o aktyvintosios anglies filtras pašalina kvapus ir dujas3

 • Vidinis „Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ technologijos vaizdas.

  Visiškai sandarus pagal HEPA H13 standartą6

  Mūsų visiškai sandarus prietaisas orą valo trimis pakopomis, patikimai sulaikydamas teršalus ir pašalindamas juos iš patalpos oro. Viskas, kas patenka į prietaisą, jame ir lieka.6

Dažnai užduodami klausimai

Formaldehido šaltiniai yra mediena, klijai, dažai, lakai, oro gaivikliai, čiužiniai, buitiniai valikliai ir įvairios medžiagos, esančios grindų dangoje ir namų balduose. „Dyson Formaldehyde“ oro valytuvai turi katalizinį filtrą, kuris sulaiko formaldehidą savo kanaluose ir suskaido jį į vandenį ir anglies dioksidą.5.

„Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ naudojama didžiausia iki šiol sukurta filtravimo sistema. HEPA H13 filtrą rekomenduojame keisti maždaug po 5 naudojimo metų arba anksčiau. Aktyvintosios anglies filtras turi būti keičiamas kas 2 metus arba, jei reikia, anksčiau. Selektyvinės katalizinės oksidacijos filtras yra ilgaamžis, todėl jo niekada nereikia keisti.

„Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ reikia pastatyti patalpos kampe, ne mažesniu nei 1 metro atstumu nuo sienos. Optimaliam veikimui užtikrinti oro srautą rekomenduojame nukreipti palei sieną, į patalpą. Nukreipimo kampą galite nustatyti pagal savo poreikius.

„Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ turi paslėptus ratukus, kurių nesimato, kai prietaisas yra vertikalioje padėtyje. Šie ratukai pritaikyti kietai grindų dangai, todėl oro valytuvą galite lengvai perkelti į norimą vietą.

Specifikacijos

 • Warranty 2 metai
 • Aukštis 830 mm
 • ilgis 434 mm
 • Plotis 415 mm
 • Svoris 11,90 kg
 • HEPA filter 360° HEPA filtravimo sistema su aktyvintąja anglimi
alt

Pasirinkite savo modelį

Naujausios technologijos

  Paskirsto HEPA išvalytą orą didelėse (iki 100 m2) patalpose. Ypač tyliai veikia.

  Sulaiko alergenus ir 99,95 proc. itin smulkių dalelių.2

  Keturis kartus ilgiau tarnaujantys nauji HEPA H13 filtrai. Veikia iki 5 metų.

  Aptinka ir nuolat naikina formaldehidą.5

999,00 €

1100 m² (10 x 10 m) patalpos valymo efektyvumas įrodytas taikant kompiuterinės skysčių dinamikos modeliavimą, kai oro valytuvas buvo pastatytas patalpos kampe ir veikė maksimalaus oro srauto režimu, esant horizontaliam oro paskirstymui iki 10 metrų atstumu, kad būtų apimta visa patalpa. Nukreipimo atstumas buvo matuojamas atliekant vidinio srauto nuotolio bandymą esant maksimaliam kryptiniam oro srauto nustatymui. Efektyvumas realiomis sąlygomis gali skirtis. /p>

2Išbandytas 0,1 mikrono dydžio dalelių filtravimo efektyvumas (EN1822, ISO29364).

3Dujų sulaikymas išbandytas pagal JEM 1467 (acto rūgštis, acetaldehidas, amoniakas), GB/T18801 (formaldehidas, benzenas) ir DTM-003282 (NO2). Dujų sulaikymo rodikliai skiriasi.

4Lyginant su „Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde“ (BP03) standartinio anglies filtro absorbcija. 

5Trečiosios šalies atliktas išsamus prietaiso bandymas pagal GB/T 18801-2022, pagrįstas formaldehido kaupiamosios švarios masės bandymu naudojant nuolatinį įpurškimą, kol pasiekiamas pastovus formaldehido CADR rodiklis. Rezultatai realiomis sąlygomis gali skirtis.

6PDalelių bandymas atliktas ASTM F3150 nurodytoje kameroje, veikiant jas DEHS alyva pagal EN 1822. Viso prietaiso efektyvumą jam veikiant maksimaliu režimu išbandė IBR (JAV) ir jis siekia daugiau nei 99,95 proc. 99,95.

8Programėlės funkcijos gali skirtis priklausomai nuo rinkos. Būtinas „Wi-Fi“ ryšys ir įrenginys su prieiga prie programėlės. Gali būti taikomi standartiniai mobiliųjų duomenų bei žinučių siuntimo įkainiai.  Būtina 10 ar naujesnė „iOS“ versija arba 5 ar naujesnė „Android“ versija. Jūsų mobilusis įrenginys turi palaikyti „Bluetooth 4.0“.

9„Dyson“ nustatyti lygiai, pagrįsti moksline literatūra. Įspėjimas apie vėdinimą, kai CO2 lygis pasiekia arba viršija 1500 mln. d.

11Naudojant „Auto“ režimą.

13Informacijos apie suderinamus išmaniųjų namų įrenginius ir valdymo balsu paslaugas ieškokite „MyDyson“ programėlėje.