Funkcijos

Visiškai naujas būdas formuoti plaukus

Pritraukia ir užvynioja plaukus oro pagalba.

„Dyson Airwrap“™ plaukų formavimo prietaisas oro pagalba pritraukia ir užvynioja plaukų sruogas. Panaudojant aerodinaminį reiškinį, žinomą "Coanda" efekto pavadinimu, „Dyson Airwrap“™ generuoja oro sūkurį, kad pritraukti plaukų sruogą prie antgalio. Jokių pirštinių, užspaudimų ar kitų nepatogių plaukų vyniojimo mechanizmų. Tik didelės apimties garbanos ir bangos.

Didelės apimties garbanos ir bangos

Naudojant tik nukreiptą itin karštą oro srovę, kaip kai kurie įprastiniai plaukų suktuvai, galima sukurti standžias garbanas. „Dyson Airwrap“™ plaukų formavimo prietaisas naudoja orą, taip gaunamos didelės apimties garbanos ir bangos.
A woman holding the Dyson digital motor V9

Nepriekaištingas tiesių ir glotnių plaukų įvaizdis. Namų sąlygomis.

„Dyson“ plaukų tiesinimo šepečiai panaudoja "Coanda" efektą, kad pritraukti plaukus prie šepečio paviršiaus, ir paleidžia orą išilgai plaukų sruogų. Taip imituojama stilistų mėgstama "blow-dry" plaukų džiovinimo techniką.

Vienu metu formuokite ir džiovinkite plaukus. Be žalingo karščio.

„Dyson Airwrap“™ plaukų formavimo prietaisas skirtas dar šlapiems plaukams formuoti. Jūsų plaukuose esantis vanduo, galinga oro srovė ir kontroliuojama šiluma - tai puikus derinys jūsų plaukams formuoti ir džiovinti vienu metu. Be žalingo karščio.
A woman holding the Dyson digital motor V9
“Pernelyg aukšta temperatūra gali pakenkti plaukams. Todėl mes naudojame kontroliuojamą šilumos ir oro srovę.” Ella Brimelow, „Dyson“ inžinierius
1vs untreated hair
Le sèche-cheveux Dyson Supersonic Edition Professionnelle a été repensé et amélioré pour les professionnels de la coiffure.

„Dyson“ savybės