„Dyson Airblade™“ skaičiavimai

Dirbdami „Dyson“ mes stengiamės, jog mūsų kuriami prietaisai veiktų tinkamai, padedame mūsų klientams suprasti veikimo principą bei atsakome už duotus pažadus.

Deja, kai kurie mūsų konkurentai nesielgia taip pat. Jie dažnai duoda klaidinančius pažadus savo klientams.

Žemiau pateiktas paaiškinimas kaip mes atsakome už savo duotus pažadus. Jeigu norėtumėte daugiau informacijos skambinkite 0800 345 7788

Taupymas

Mes naudojame šiuos skaičiavimus

Sunaudojamų rankšluostinių popierių skaičius = 2

Šis skaičius paremtas mūsų vidiniais skaičiavimais. Mes žinome jog kartais žmonės naudoja daugiau negu 2 popieriaus lapelius, bet norime išlaidas įvertinti kaip įmanoma atsargiau

Popierinio rankšluosčio kaina = 0.01

Šis skaičius paremtas mūsų vidiniu tyrimu. Mes skaičiavome 5 populiariausius rankšluosčius ir suskaičiavome vidutinę kainą.

Žmonių skaičius per dieną = 200

Šis skaičius paremtas mūsų vidiniu tyrimu, naudojant vidutinio dydžio tualetą. Mažesniems tualetams skaičių sumažinome iki 100, o didesniems, pavyzdžiui, degalinėms ar oro uostams, padidinome iki 400..

Dienų skaičius per metus = 365

Skaičiuojame pilnus metus

1 kWh kaina = 0.10

Šis skaičius paremtas mūsų vidiniu tyrimu, peržiūrint elektros sąnaudos iš 5 skirtingų šaltinių ir išvedant vidutinę kainą.

Galia = pateikta pačio gamintojo

Sąnaudos budėjimo režimu = pateikta pačio gamintojo

Rankų džiovinimo laikas = Remtąsi NSF protokolu P335.

Metinis anglies pėdsakas skaičiuojamas naudojant tualetą 200 kartų per dieną, 365 dienas per metus.

Atkreipkite dėmesį, jog didžioji dalis rankų džiovintuvų nepatvirtinti NSF Protokolo P335, todėl gali rašyti klaidingą džiovinimo laiką. NSF yra nepriklausomi visuomenės sveikatos specialistai, todėl jei norite sužinoti tikslų džiovinimo laiką, reikalaukite NSF P335 tetso rezultatų.

Kaip mes skaičiuojame popierinių rankšluosčių sąnaudas?

Metinės popierinių rankšluosčių sąnaudos apskaičiuojamos remiantis=
Vidutiniu kiekiu popieriaus lapelių sunaudojamų rankų išdžiovinimui x vidutinė rankšluostinio popieriaus lapelio kaina x dienų, kuriomis žmonės naudojasi tualetu, skaičius.

Kaip mes skaičiuojame „Dyson Airblade™“ ir kitų rankų džiovintuvų sąnaudas?

Skaičiuojama 2 etapais.

1 etapas: veikimo sąnaudos (be budėjimo režimo)

Džiovinimo laikas (valandomis) x apskaičiuota galia (kW) x kiek kartų per dieną naudojamąsi džiovintuvu x kiek dienų naudojamąsi x elektros kaina 1 kWh.

2 etapas: veikimo sąnaudos (su budėjimo režimu)

1 etapo rezultatas +

((Elektros kaina 1 kWh * valandų skaičius per metus) – (naudojimosi skaičius per dieną (100/200/400) * džiovinimo trukmė (valandomis))) * Budėjimo režimo metu naudojama energija (kW)

= Metinės eksploatacijos sąnaudos

Poveikis aplinkai

„Dyson“ poveikį aplinkai apskaičiuoja pagal džiovinimo metu išskiriamos anglies kiekį (g).

Mes remiamės neseniai Masačusetso Universiteto atliktu tyrimu. Jie naudojo mokslinį metodą "Gyvavimo ciklo vertinimas", norėdami pamatuoti 7 skirtingų rankų džiovinimo būdų (medvilniniai rankšluosčiai, rankšluostinis popieriaus ir perdirbtas rankšluostinis popierius, rankų džiovintuvai, tiek šildantys rankas, tiek greito veikimo džiovintuvai) poveikį aplinkai. Tyrėjai skaičiavo visų gyvavimo ciklų nuo sukūrimo iki naudojimo ir išmetimo sąnaudas, remdamiesi CO2 išskyrimu, ekosistemos kokybe, vandens ir žemės sunaudojimu, poveikiu žmogaus sveikatai ir išteklių sunaudojimu. Vis daugiau įmonių, įskaitant Apple, Walllmart ir Google atliko tokius savo produktų gyvavimo ciklo skaičiavimus.

Šis tyrimas tai didžiulis žingsnis "Gyvavimo ciklo vertinimui" ir gali būti naudojamas ir kitose pramonės srityse, skaičiuojant poveikį aplinkai ir galutinai išsprendžiant kasdieninius kalausimus, tokius kaip popierius ar plastikas.

Šis "Gyvavimo ciklo vertinimo" tyrimas yra vienas iš naujausių ir stipriausių tyrimų, galinčių padėti nustatyti tarptautinius standartus remiantis galimais scenarijais, galinčiais daryti poveikį aplinkai. Tai pirmas žingsnis kuriant aukščiausius standartus lyginant produktų kuriamą efektą aplinkai, taip padedant vartotojams įvertinti perkamų daiktų poveikį aplinkai.

Šis tyrimas buvo atliktas su ISO standartais 14040 ir 14044 ir rėmėsi visa įmanoma informacija iš anksčiau aptarto "Gyvavimo ciklo vertinimo" tyrimo, norėdami užtikrinti objektyvumą ir tikslumą vertinant skirtingų tipų rankų džiovinimo priemones

;