Skip navigation

Parduotuves

Nemokamai išbandykite „Dyson“ produktus „Afi Cotroceni“ demonstracinėje zonoje! Bukarešto prekybos centro demonstracinėje zonoje galėsite išbandyti produktus, vadovaujami specialiai apmokytų darbuotojų, kurie suteiks jums visą reikiamą informaciją. Taip galėsite išbandyti ir įsigyti „Dyson“ produktą, kuris leis gyventi smagiau. Demonstracinė zona įsikūrusi „AFI Palace Cotroceni“ pirmame aukšte, Eliziejaus laukų koridoriuje. Susipažinkite su „Dyson“ moderniausių dulkių siurblių, dulkių siurblių ir plaukų formavimo produktų asortimentu!

  • Dyson Pop Up Store Mall

„Tax-Free“ paslauga

„Tax Free“ – tai paslauga, leidžianti ne ES piliečiams susigrąžinti PVM už „Dyson“ prekes, kurių vertė ne mažesnė kaip 175 eurai. Ši paslauga taikoma tik fizinėse „Dyson“ parduotuvėse įsigytiems produktams, o ne internetu įsigytiems produktams.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų parduotuvėje „AFI Palace Cotroceni“, Bukarešte, arba susisiekite su mumis el. pašto adresu dyson@skin.lt.„Dyson“ demonstracinė zona: „AFI Palace Cotroceni“, Bukareštas

Vieta:
„AFI Palace Cotroceni“, pirmas aukštas, Eliziejaus laukų koridorius

Adresas:
Bulevardul General Paul Teodorescu 4, Bukareštas 061344

Žiūrėti „Google Maps“

Darbo laikas:
Pirmadienis–sekmadienis: 10.00–22.00 

val. El. pašto adresas:
dyson@skin.lt