Vartotojo vadovai | dyson.lt
 

Išlaikykite savo baterijos pajėgumą. Padidinkite jos eksploatavimo laiką.

„Dyson“ baterijos eksploatacijos trukmę nulemia daugelis veiksnių, tarp jų priežiūros kokybė ir laikymas. Nėra nustatyto tam tikro metų skaičiaus. Bet jūs galite atlikti kai kuriuos veiksmus, kurie optimizuos jūsų bateriją ir padidins jos eksploatavimo trukmę.

Mes visaip išbandome mūsų baterijas, todėl ir jūs galite

Išbandyta vėl ir vėl

Mūsų baterijos praeina virš 2 000 valandų griežtų bandymų, kad pasiekti trapią pusiausvyrą tarp energijos tankio, galios tankio ir tarnavimo laiko. Baterijos elementai yra nepaprastai pajėgūs, pagaminti, kad atitiktų mūsų ypatingus reikalavimus.

Nėra atminties efekto

Kai kurios baterijos sukurtos, pasitelkiant atminties efektą. Todėl jums įkraunant bateriją trumpą laiką, kitą kartą ji gali išsaugoti tik nedidelęįkrovos dalį. Be atminties efekto Dyson baterijos prisitaiko prie aplinkos, nepriklausomai nuo įkrovimo ciklo.

Saugi valdymo sistema

Mūsų unikali baterija-taupymo jungiklis padeda padidinti veikimo laiką, naudojant elektros energiją, tik kai reikia. Taip užtikrinama, kad baterija neperkais ir nepersikraus, bei neužsiliepsnos.

Lengva, bet galinga

Mūsų specialiai priderintos baterijos sukurtos iš ličio jonų stiprios, bet kartu ir lengvos medžiagos, sukurtos atsižvelgiant į ypatingą saugumą, galią ir energiją.

 

Išnaudokite savo bateriją kuo geriau

Mes kuriame dulkių siurblius, kuriuos yra paprasta naudoti ir prižiūrėti. Tačiau baterijose yra sudėtingų cheminių struktūrų, kurios reaguoja į aplinką. Mes paruošėme kelis patarimus, kurie padės jums pasiekti geriausią rezultatą su jūsų baterija.

 

Naudokitės didelės galios režimu mažiau

Jūsų dulkių siurblys skirtas naudojimui Auto ar Normal režime kasdieniam valymui. Šiuos režimus rasite ir pakeisite jūsų dulkių siurblio viršutinėje ar galinėje pusėje. Režimai Max ar Boost skirti galingiems, intensyviems atskirų zonų valymams. Nuolatinis tokių režimų naudojimas pagreitina baterijos išsikrovimą. Jei jūsų prietaisas turi Eco režimą, veikimo laikas bus padidintas ilgesniems valymams.

 

Venkite naudojimo esant ypač aukštoms temperatūroms

Naudojimas karštoje aplinkoje pagreitina baterijos senėjimą. Todėl geriau vengti automobilio siurbimo, kai karšta, bei nepalikti jūsų dulkių siurblį patalpose, kurios ilgą laiką buvo veikiamos tiesioginių saulės spindulių. Tas pats taikytina ir šaltiems prieangiams ir garažams žiemos metu.

 

Laikykite jūsų dulkių siurblį kambario temperatūroje

Šilumos šaltiniai, tokie kaip radiatoriai, gali pakenkti baterijai. Mes rekomenduojame laikyti jūsų dulkių siurblį temperatūrai esant nuo 18°C iki 28°C, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir ne sandėliavimo erdvėje.

Leiskite atvėsti, bet ne per ilgai

Jūsų baterijos veikimo laiką išsaugosite, leisdami prietaisui atvėsti po naudojimo - prieš įjungdami jįįkrovimo stotelę.

Jūsų prietaisas neveiks ir nesikraus, kambario temperatūrai esant žemesnei nei 37°F. Taip apsaugomas variklis ir baterija.

 

Padarykite pertrauką

Leisdami baterijai pilnai išsikrauti nors kartą per mėnesį, jūs prailginsite jos veikimo laiką. Jei turite atsarginę bateriją, mes rekomenduojame jas naudoti pakaitomis, kad abi natūraliai išsikrautų.

 

 

DUK

Ar mano „Dyson“ 2 metų garantija apima bateriją?

„Dyson“ siūlo 2 metų garantiją visiems belaidžiams prietaisams ir jų dalims, įskaitant baterijas. Jei sugedo jūsų baterija, o prietaiso garantinis laikotarpis dar nepasibaigė, mes nemokamai pakeisime jūsų bateriją nauja. Jei sumažėjo baterijos tarnavimo laikas, garantiškai dalis nėra keičiama – tai natūralus prietaiso nusidėvėjimas.

Ar galiu įsigyti trečiosios šalies baterija mano „Dyson“ dulkių siurbliui?

„Dyson“ labai stengiasi pritaikyti geriausią baterijos technologiją. Mes atliekami svarbius saugos patikrinimus ir kokybės kontrolę. Tik naudodami originalią „Dyson“ bateriją galite užtikrinti, kad jūsų prietaisas ir toliau veiks kaip numatyta, ir jūsų garantija išliks galiojanti.

Kada geriau naudoti „Boost“/„Max“ režimus?

„Boost“ ir „Max“ režimus galima naudoti galingam, intensyviam atskirų vietų valymui. Tokie režimai paveikia jūsų dulkių siurblio veikimo laiką, todėl mes rekomenduojame juos naudoti, tik valant tam tikras sritis.

 

Ką daryti su senąja baterija?

 

„Dyson“ produktai pagaminti iš labai kokybiškai perdirbamų medžiagų. Prieš šalinimą išimkite bateriją iš prietaiso ir priduokite perdirbimui pagal vietos potvarkius ar nurodymus. Jei norite pakeisti bateriją, skambinkite mums telefonu 844-705-4777, kad mes galėtumėme jums padėti, arba suraskite pakaitinę baterijąčia.

 

 

Kaip ilgai tarnauja „Dyson“ baterija?

Ličio jonų baterijos sukurtos tarnauti ilgai, energija ir galia supakuoti į nedidelę bateriją. Su laiku visos baterijos senka. Jei jūsų baterijos veikimo laikas sumažėjo prietaisui veikiant ne „Boost“/„Max“ režime, galimai atėjo laikas įsigyti naują bateriją.

 

;