Dyson Cyclone V10™

Technologija

Novatoriškos technologijos.

„Dyson V10“ skaitmeninis variklis.

Tai lengviausias, mažiausias, bet galingiausias „Dyson“ kada nors pagamintas dulkių siurblio variklis.Jo keraminis velenas apdorojamas 1600°C temperatūroje, kad būtų 3 kartus tvirtesnis už plieną, bet dvigubai mažesnio tankio. Iš variklio priekio į galą perkėlus sparnuotę, ašinis srautas įtraukia vėsesnį orą, taip sumažinama temperatūra ir variklis gali suktis iki 125 000 aps./min. Tai leidžia pasiekti cilindrinio dulkių siurblio įsiurbimo galią.¹

¹Įsiurbimo galia patvirtinta pagal standarto EN 60312-1 punktus 5.8 ir 5.9. Lyginant su įprastais dulkių siurbliai. Bandymai atlikti „Max“ režimu esant užpildytam dulkių konteineriui.

„Dyson Cyclone V10™“ technologijų pasauliniai patentai ir patvirtinimo laukiantys patentai.

Kiekviename iš 14 ciklonų sukuriama G-jėga.

Popieriaus plonumo laminuoto plieno sluoksniai sukuria variklį suktis verčiančius magnetinius laukus.

“Mūsų išskirtinumas – „Dyson“ išradimai. 79 000 G sukeliantys ciklonai dulkėms atskirti. Novatoriški skaitmeniniai varikliai – mažesni, greitesni ir galingesni. Tai mūsų aistra. Štai kodėl jokie kiti dulkių siurbliai neveikia taip, kaip „Dyson“.“

James Dyson - išradėjas

14 ciklonų.

Generuojant didesnę nei 79 000 G galią, dulkių siurblys susiurbia net ir smulkiausias dalelytes, tokias kaip žiedadulkes ar net bakterijos. Kiekvienas iš 14 ciklonų išdėstytas koncentriškai aplink centrinę įrenginio ašį, todėl oro srautas perduodamas efektyviau. Ciklonui siaurėjant oro srauto greitis nuo 72,4 km/val padidėja iki 193 km/val, taip sukuriant išcentrines jėgas, , kurios sulaiko net ir smulkiausias daleles.

Galingas 7 celių akumuliatorius.

„Dyson Cyclone V10™“ dulkių siurblio ličio jonų akumuliatorius turi daugiau celių nei „Dyson V8™“ dulkių siurblio, todėl jis gali veikti didesne įtampa ir didesne galia. „Dyson Cyclone V10™“ dulkių siurblio ličio jonų akumuliatorius turi daugiau celių nei „Dyson V8™“ dulkių siurblio, todėl jis gali veikti didesne įtampa ir didesne galia. Integruota LED sistemos diagnostika ir aukščio jutikliai įrenginiui leidžia automatiškai nuolatos optimizuoti valymo galią. Todėl nesumažėja įsiurbimo galia.

Nemokamas pristatymas

2 year guarantee

2 metų garantija

Linijinė konfigūracija.

Variklio „point and shoot“ sulygiavimas su dulkių talpa ir ciklonu leidžia orui tiesiogiai būti įtrauktam pro valymo šepetį į ciklonus tiesia linija. Ji, kartu su „Dyson V10“ skaitmeniniu varikliu leidžia padidinti įsiurbimo galią iki 150 oro vatų – tai 20% daugiau, nei „Dyson V8™“ dulkių siurblio įsiurbimo galia.

Dyson V8™

Dyson Cyclone V10™

Visos sistemos filtravimas.

Sandarus tarpiklis aplink ciklonų sąranką ir suslėgta guminė tarpinė aplink pažangų filtrą užtikrina visišką sistemos sandarumą ir neleidžia dulkėms, alergenams ir bakterijoms patekti atgal į orą. Tai reiškia, kad jis sulaiko 99,97% vos 0,3 mikrono dydžio dulkių dalelių ir išmeta švaresnį orą, nei tas, kuriuo kvėpuojate. Filtrai prieš ir po variklio sujungti į vieną dalį, tai palengvina priežiūrą.

³Išbandyta pagal EN 60312-1 5.11. Išbandyta „MAX“ režimu.

Sukurtas atsižvelgiant į akustinius ypatumus

Aerodinaminis variklio korpusas reguliuoja oro srautus aplink variklį taip sumažindamas turbulencijos keliamą triukšmą. Ši savybė sujungta su akustine, vibraciją sugeriančia medžiaga – garsą slopinančiu, po variklio esančiu filtru, bei akustine pertvara, leidžia dar labiau sumažinti triukšmą uždengiant garso šaltinį.

„Dyson Cyclone V10™“ belaidis dulkių siurblys:

Darbo laikas

60

min*

Siurbimo galia

115

AW

Dulkių konteinerio talpa

0,54-0,76

L

Dyson Cyclone V10 Absolute

Dyson Cyclone V10 Motorhead

 

Dyson Cyclone V10 Animal

 

;