Dyson V8 | Savininkams | Dyson.lt

Išbandykite geriausią „Dyson V8“ veikimą.

Ar jau esate pasirengę išbandyti savo siurblį? Norėdami išbandyti visas siurblio galimybes skaitykite naudingus valymo ir priežiūros patarimus.

Pažiūrėkite, kad sužinotumėte daugiau apie Jūsų turimą dulkių siurblį

Ilgesniam veikimui

Tik įsigijus siurblį jis bus nustatytas veikti MAX režimu. Norint siurbliu naudotis 40 minučių, perjunkite į įprastą režimą. Šis režimas pakankamai galingas išvalyti visus namus vienu kartu.

Nešvarumų valymas.

Mūsų naujas nešvarumų valymo mechanizmas, juos pašalina vieno mygtuko paspaudimu, todėl Jums nereikės liestis prie šių nešvarumų. Paspauskite raudoną mygtuką ir taip ištuštinsite dulkių konteinerį.

Lengvai pritvirtinama įkrovimo stotelė

Įkrovimo stotelė galima tvirtinti prie sienos, norint lengvai pasinaudoti siurbliu, kol kraunasi. Siurblio laikymas įkrovimo stotelėje, visada garantuos maksimalų veikimą.

Valymo šepetys su tiesiogine pavara

Tinkamas įvairių tipų grindims. Su patobulintomis kilimų valymo savybėmis, šis antgalis įsiskverbia giliai į kilimą, pašalindamas dulkes, gyvūnų plaukus bei susikaupusį purvą. .

Elektrinis šepetys su švelniu voleliu

Mūsų pirmasis šepetys su švelniu voleliu pritaikytas kietų grindų valymui. Jis vienu metu surenka tiek stambius, tiek smulkius nešvarumus, todėl nebijokite jo naudoti itin purvinoms grindims.

Išsirinkite geriausią antgalį Jūsų grindims

„Dyson V8“ dulkių siurblys turi skirtingų antgalių visų paviršių valymui, kuriuos lengvai pakeisite vieno mygtuko paspaudimu.

Mini motorizuotas antgalis

Naudokite šį antgalį kartu su rankiniu siurbliu, taip išvalysite nešvarumus iš sunkiai pasiekiamų vietų, tokių kaip laiptai, įvairūs apmušalai ar automobilio salonas. Taip pat, šis antgalis idealiai tinka čiužinio valymui.

Dvigubas antgalis

Šis antgalis, skirtas siauriems tarpams valyti, užtikrina visapusišką valymą tiek namuose, tiek ir automobilyje.

Antgalis siauriems tarpams valyti

Taip pat geriausiai veikia rankiniame režime, pasiekia siauras vietas, kampus. Su juo galite valyti tarpus tarp lentų, rėmelių ar baldų.

;