Skip navigation
dyson australia

„Dyson“ technologija padeda susikurti švaresnius ir sveikesnius namus.

Sužinokite, kaip sukurtos mūsų naujausios dulkių siurblių ir oro valytuvų technologijos, kurios padeda susikurti švaresnius ir sveikesnius namus.

šiltesni namai su „dyson“

Pažangus šešių pakopų filtravimas surenka ir sulaiko smulkias dulkes

Šešios filtravimo pakopos surenka dulkes, žiedadulkes ir alergenus, o sandarūs sandarikliai neleidžia jiems patekti atgal į orą. Sulaiko 99,99 % vos 0,3 mikrono dydžio dalelių.2

Šešių pakopų filtravimo sistemos skerspjūvis.

Giluminis visų namų valymas

 • Universalus valymas

  Galingas siurbimas giluminiam valymui atlikti bet kur

  „Dyson V11™“ dulkių siurbliai pasižymi galingiausiu siurbimu iš visų belaidžių dulkių siurblių.2 Universalus belaidis prietaisas ir „Dyson“ sukurti įrankiai padeda išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas.

 • Higieniškas šiukšlių talpyklos ištuštinimas

  Higieniškas šiukšlių talpyklos ištuštinimas

  „Nukreipk ir išmesk“ principu veikiantis mechanizmas leidžia vienu veiksmu higieniškai išmesti dulkes ir šiukšles giliai į šiukšliadėžę, todėl nešvarumų liesti nereikia.

 • Filtro plovimas

  Lengva priežiūra

  Plaunamus komponentus, pavyzdžiui, filtrą, galima lengvai išimti ir išplauti. Didelio efektyvumo dulkių atskyrimas reiškia, kad nereikia plauti ciklonų ar kitų prietaiso dalių.

Valo, šildo arba vėsina

Oro valytuvo „Dyson Pure Hot+Cool™“ ventiliatoriuje šildytuve naudojama technologija „Air Multiplier™“, kuri išvalytą orą skleidžia visame kambaryje, o sandarūs HEPA filtrai sulaiko 99,95 % itin smulkių dalelių, tokių kaip alergenai ir teršalai.3

Jame yra trys išmanieji jutikliai, kurie automatiškai aptinka ore esančias daleles bei dujas ir praneša apie jas realiuoju laiku.5

„Dyson“ valytuvų technologijos rentgeno vaizdas

HEPA filtras

 • Išskaidytas „Dyson“ HEPA filtro, į kurį patenka teršalai, vaizdas

  Sulaiko teršalus, kurių nematote

  Visiškai sandari 360° filtravimo sistema sujungia aktyviosios anglies filtrą ir HEPA stiklo pluošto filtrą. Kartu jie sulaiko dujas bei teršalus ir neleidžia nešvariam orui patekti atgal į patalpą.

 • „Dyson“ filtro borosilikatinio stiklo mikropluošto vaizdas iš arti

  Stiklo pluošto HEPA filtras

  9 metrai borosilikatinio stiklo mikropluošto, sulankstyto daugiau kaip 200 kartų, sulaiko 99,95 % alergenų ir teršalų, kurių dydis siekia vos 0,1 mikrono.³³

 • „Dyson“ filtro anglies kristalai iš arti

  Aktyvintosios anglies filtras

  Pagamintas iš tankaus anglies granulių sluoksnio, apdorotas deguonimi, kad taptų akytesnis. Taip padidėja anglies paviršiaus plotas ir sulaikomos tokios dujos kaip formaldehidas, benzenas ir NO₂.

Išmanus šviesos reguliavima namuose

„Lightcycle™“ sukurtas taip, kad padėtų veikti jūsų kūno laikrodžiui. Išmaniai valdoma optinio valdymo elementas reguliuoja tris šiltus ir tris šaltus šviesos diodus, tiksliai nustatydamas spalvų temperatūrą ir ryškumą pagal jūsų amžių, atliekamą užduotį ir paros laiką.

„Dyson“ apšvietimo sistema namuose

Užtikrinkite tinkamą jūsų amžiui ir atliekamai užduočiai apšvietimą

 • Du žmonės, besimokantys šalia „Lightcycle™“ lempos, skirtos naudoti atliekant užduotis

  Padeda pagerinti aplinkos vaizdą6 dirbant ir mokantis

  Daugiau nei 1 000 liuksų ryškumas kartu su apsauga nuo atspindžių ir mažu optiniu mirgėjimu7 – viršija rekomenduojamą darbo prie stalo lygį.6

 • Vyras lovoje prie „Lightcycle™“ lempos, skirtos naudoti atliekant užduotis

  Visą parą reguliuoja mėlynąją šviesą

  Kitaip nei dauguma šviestuvų, kurie šviečia vienodai, „Lightcycle™“ lempa, skirta naudoti atliekant užduotis, visą dieną reguliuoja spalvos temperatūrą ir ryškumą. Taigi ji reguliuoja mėlynąją šviesą, atsižvelgiant į vietos dienos šviesą

 • Vyras dirba prie „Lightcycle™“ lempos, skirtos naudoti atliekant užduotis

  Automatiškai koreguoja ryškumą pagal jūsų amžių

  Su amžiumi silpsta akių raumenys ir kietėja lęšiukai, todėl mums reikia iki keturių kartų daugiau šviesos.8 „Lightcycle™“ lempa, skirta naudoti atliekant užduotis, automatiškai užtikrina jūsų amžiui rekomenduojamą ryškumą.

Tiesiogiai iš Dyson

1 Bandymas atliktas pagal ASTM F1977-04 (0,3–0,5 mikrono dydžio dalelės), naudojant režimą „Boost“.

2 Siurbimas išbandytas pagal IEC 62558-2 CL5.8 ir 5.9 ties valymo antgaliu naudojant didelio sukimo momento valymo antgalį ir lyginant su belaidžių rankinių dulkių siurblių rinka; išbandyta naudojant režimą „Boost“.

3 Išbandytas 0,1 mikrono filtravimo efektyvumas (EN1822), oro išpūtimas (DTM801), valymo aprėptis 81 m3 patalpoje (TM-003711) ir šildymo našumas 35 m3 patalpoje (DTM 961).

4 Esant maksimaliam nustatymui. Išbandytas oro išpūtimas (DTM 801), valymo aprėptis 81 m3 patalpoje (TM-003711) ir šildymo našumas 35 m3 patalpoje (DTM 961).

5 PM2.5, PM10, VOC, NO2.

6 Pagal „Illuminating Engineering Society“ (IES) Lighting Handbook“ dešimtąjį leidimą (2011 m. liepos 30 d.).

7 Bandymas atliktas pagal IEEE 1789–2015 – Rekomenduojama didelio ryškumo šviesos diodų srovės moduliavimo praktika siekiant sumažinti pavojų žiūrinčiųjų sveikatai.

8 Klepeis NE, Nelson WC, Ott WR ir kt. (2001). Nacionalinis žmonių veiklos modelių tyrimas („National Human Activity Pattern Survey“, NHAPS): aplinkos teršalų poveikio vertinimo šaltinis. J Expo Anal Environ Epidemiol. 11:231-252.