Skip navigation

Dyson.lt taikomos pardavimo sąlygos

Dyson LTD („Dyson”) kreipiasi į socialinių tinklų naudotojus, prašydama leidimo naudoti jų pageidaujamą naudotojų sukurtą turinį („įrašus”) savo vidaus ir išorės rinkodaros ir reklamos kampanijose, įskaitant įvairias svetaines ir socialines platformas. Atidžiai perskaitykite šias eilutes, nes „Dyson“ prašo jūsų leidimo tokiu būdu (“tikslu”) naudoti jūsų socialiniuose tinkluose paskelbtą turinį. 

 

„Dyson“ gavo prieigą prie jūsų įrašo, nes turite viešą paskyrą socialiniuose tinkluose, o mūsų komanda stebi veiklą socialiniuose tinkluose, ieškodama turinio, susijusio su prekės ženklu arba naudojančio prekės ženklo grotažymes, pavyzdžiui, #dysonhair arba #dysonv10. 

  

Jei nenorite, kad jūsų įrašai socialiniuose tinkluose būtų vieši, pakeiskite savo paskyros privatumo nustatymus.  

 

Atsakydami su #YesDysonPhoto patvirtinate, kad esate ne jaunesni kaip 18 metų ir kad tik jūs atsakote už savo turinį („įrašą”), t. y. jums priklauso visos teisės į atitinkamame įraše esantį turinį ir (arba) esate gavę tinkamas teises ir leidimus iš visų kitų fizinių ir (arba) juridinių asmenų, kuriems priklauso, kurie valdo ar kitaip pretenduoja į bet kokias teises į šį turinį.  

Atsakydami #YesDysonPhoto taip pat sutinkate su šiomis naudojimo sąlygomis ir suteikiate „Dyson“ toliau nurodytas teises.: 


  • Naudoti šį įrašą pagal informaciją, pateiktą skiltyje „tikslas&rdquo.

  • Saugoti turinį ir naudotojo vardą pagal “tikslo”; nustatytas ribas.

  • Modifikuoti turinį arba skelbti iš dalies ar visiškai modifikuotas jo versijas su sąlyga, kad „Dyson“ nepakeis turinio taip, kad susidarytų klaidinantis įspūdis apie jūsų nuomonę.  

  • Rodyti savo naudotojo vardą šalia turinio pagal sutartą tikslą. 

  • Turėti neišimtinę, visuotinę, perleidžiamą, neatšaukiamą, neatšaukiamą, neterminuotą, nekompensuojamą teisę ir licenciją naudoti jūsų turinį pagal šias sąlygas.  


Daugiau informacijos apie tai, kaip „Dyson“ naudoja jūsų turinį ir naudotojo vardą, rasite mūsų visuotinėje privatumo politikoje. 

 

Vėliau galite pateikti užklausą, kad „Dyson“ pašalintų jūsų įrašą iš mūsų reklaminės ir rinkodaros medžiagos. Susisiekite su mumis el. pašto adresu social-media@dyson.com, ir mes kuo greičiau pašalinsime tą įrašą. 

 

Jei atsakysite #Ne, „Dyson“ nenaudos jūsų įrašo ir daugiau nesikreips į jus dėl to paties įrašo. 

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip „Dyson“ ketina naudoti jūsų įrašą ir naudotojo vardą, susisiekite su mumis el. paštosocial-media@dyson.com

  

„Dyson“ pasilieka teisę keisti šias Naudojimo sąlygas, paskelbdama patikslintas Naudojimo sąlygas be išankstinio pranešimo. Todėl kiekvieną kartą, kai suteikiate mums leidimą ar įgaliojimą skelbti jūsų turinį, turėtumėte perskaityti ir (arba) atkreipti dėmesį į naudojimo sąlygas. 

Negalime pakartotinai skelbti turinio.