Skip navigation

Originali, higieniška rankų džiovinimo technologija

2006 m. pristatėme „Dyson Airblade™“ – jutikliu valdomą rankų džiovintuvą, kurio nereikia liesti ir kuriame naudojamas HEPA filtras – jis valo rankų džiovinimui naudojamą orą.

„Dyson“ skaitmeninio variklio varomi „Dyson Airblade™“ rankų džiovintuvai yra greičiausi džiovintuvai higieniškam rankų džiovinimui su HEPA filtru.

Tik „Dyson“ džiovina kaip „Dyson“.

„Dyson Airblade“ produktų asortimentas

Higieniškas ir objektyviai įrodytas saugumas1

Valdymas be prisilietimo. Įrengtas HEPA filtras Nėra popieriaus sąnaudų

Įrodyta, kad neišskiria daugiau aerozolių nei popieriniai rankšluosčiai.2
Jokių popieriaus atliekų.

„Dyson Airblade“ rankų džiovintuvai, kurių aerozolizacija yra išbandyta.

Kaip veikia nepriklausomi bandymai

Mūsų tikslas buvo nustatyti, kiek aerozolių susidaro naudojant „Dyson Airblade“ rankų džiovintuvus, palyginti su rankų džiovinimu popieriniais rankšluosčiais arba rankų džiovinimu oru.

Nepriklausomus bandymus atliko „Airmid Healthgroup“ kontroliuojamoje aplinkoje, naudodama kriauklę, popierinius rankšluosčius ir „Dyson Airblade“ rankų džiovintuvus W+D, dB, V ir 9kJ. Kiekvienas eksperimentas buvo atliktas tris kartus, eksperimentams atskirai naudojant popierinius rankšluosčius ir džiovintuvus.

Rezultatai parodė, kad nė vienas „Dyson Airblade“ rankų džiovintuvas neturėjo reikšmingo poveikio aplinkos orui. Tai patvirtina ankstesnius tyrimus, kurie parodė, kad mūsų rankų džiovintuvai yra tokie pat higieniški kaip popieriniai rankšluosčiai.

Bendras gyvybingų mėginių (bakterijų) skaičius P dalelių ir aerozolių mėginiai
„Dyson Airblade“ rankų džiovintuvų diagrama „Airmid“ bandymų laboratorijoje

Ką atskleidė nepriklausomi bandymai


 • Jie įrodė, kad aerozolių susidaro ne daugiau nei naudojant popierių.2
  Jokių atliekų.


 • Įrodyta, kad nedaro reikšmingo poveikio netoliese esančiam orui.2

Kas yra aerozolizacija?

Aerozolizacija – tai aerozolių susidarymas. Aerozoliai – tai mažos skysčio ar kietosios dalelės arba jų mišinys, esantis dujose (pvz., ore).

Jų sudėtis gali skirtis priklausomai nuo to, kaip jie susidaro, ir į jų sudėtį gali įeiti bakterijos ir virusai. Aerozoliai gali būti įvairaus dydžio ir gali būti vos 0,3 mikrono dydžio.

Didesnės ir sunkesnės dalelės dažniausiai nukrenta ant grindų, o šios mažesnės dalelės dažniau lieka pleventi ore, t. y. „aerozoliuojamos“. Aerozoliai yra visur aplink mus.

Vaizde matyti plaukai ir kitos mažesnės dalelės.

HEPA filtrai surenka iki 0,1 mikrono daleles.

Visuose „Dyson Airblade“ rankų džiovintuvuose naudojamas HEPA filtravimas, todėl rankos džiovinamos išvalytu oru.

Atlikus bandymus įrodyta, kad jie sulaiko 99,95 % mažų dalelių iki 0,1 mikrono. Filtras taip pat gali surinkti bakterijas ir virusus.

Jis džiovina rankas išvalytu HEPA oru, o ne nešvariu oru.

„Dyson Airblade 9kJ“ filtras, kuris surenka daleles

Technologija „Touch-free“

„Dyson Airblade™“ rankų džiovintuvai naudoja jutiklius. Sukurti higieniškam naudojimui jų neliečiant.

Šie jutikliai užprogramuoti aptikti ir automatiškai pradėti rankų džiovinimą. Tai leidžia naudotojams laikyti rankas atokiau nuo prietaiso.

 • Infraraudonųjų spindulių jutiklio technologija rankų džiovintuve „Airblade Wash+Dry“

  „Dyson Airblade Wash+Dry“ įrengti infraraudonųjų spindulių jutikliai, kurie automatiškai aptinka plaunamas ir džiovinamas rankas. Džiovintuvas automatiškai persijungia iš plovimo režimą į džiovinimo režimą.

 • Infraraudonųjų spindulių jutiklio technologija rankų džiovintuve „Airblade 9kJ“

  „Dyson Airblade 9kJ“ įrengti itin greitai veikiantys infraraudonųjų spindulių jutikliai, kurie įjungia HEPA filtruojamą oro srovę. Jis suprojektuotas taip, kad naudotojo patirtis būtų optimali.

 • Talpinio jutiklio technologija rankų džiovintuve „Airblade V“

  „Dyson Airblade V“ įrengti talpiniai jutikliai, kurie automatiškai pradeda pūsti HEPA filtruojamą orą, kai tik rankos patenka į veikimo zoną.

Nepriklausomais bandymais įrodyta, kad yra higieniškas

Trumpas džiovinimo laikas

Kruopštus rankų plovimas ir tinkamas džiovinimas yra įrodyti metodai, padedantys sumažinti bakterijų ir virusų plitimą.

„Dyson Airblade™“ rankų džiovintuvai džiovina 10–14 sekundžių5 ir padeda sumažinti bakterijų kiekį ant rankų. 4

Moteris, džiovinanti rankas džiovintuvu „Dyson Airblade Wash+Dry“.

Pasiteisino visame pasaulyje viešuosiuose tualetuose

Nuo pirmojo „Dyson Airblade™“ rankų džiovintuvo modelio pasirodymo 2006 m. milijonai žmonių visame pasaulyje naudojo šiuos prietaisus viešuosiuose tualetuose.

Nors kiekvienam įrenginiui suteikiama 5 metų garantija, tinkamai prižiūrimi jie gali džiovinti rankas daug ilgiau. Kitaip nei popieriniai rankšluosčiai, „Dyson Airblade™“ rankų džiovintuvas nėra suvartojamas.

Sužinokite daugiau apie „Dyson Airblade™“ rankų džiovintuvų asortimentas

 • Moteris, džiovinanti rankas džiovintuvu „Dyson Airblade V“.

  „Dyson Airblade V“ logotipas

  Antibakterinėmis medžiagomis apdorotas paviršius

  Rankų džiovintuvas „Dyson Airblade V Nickel“ pasižymi įrodyto veiksmingumo antibakterinį ir antivirusinį priedą, kuris veiksmingai mažina bakterijų ir H3N2 viruso (gripo)7 dauginimąsi ant jo korpuso.

 • Rankų džiovinimas naudojant „Dyson Airblade Wash+Dry“

  „Dyson Airblade Wash+Dry“ logotipas

  Plaukite ir džiovinkite prie kriauklės

  Naudojant technologiją „Airblade™“ kriauklės maišytuve, naudotojams nebereikia persikelti į kitą džiovinimo vietą, todėl ant grindų patenka mažiau vandens.

 • Moteris, džiovinanti rankas džiovintuvu „Dyson Airblade 9kJ“.

  „Dyson Airblade 9kJ“ logotipas

  „Curved Blade™“ konstrukcija

  2 išlenktos 0,45 mm skersmens angos sukuria 640 km/val. greičio oro srautus, kurie prisitaiko prie rankų formos ir pašalina vandenį per trumpesnį laiką.

Dažnai užduodami klausimai

Popierinių rankšluosčių gamintojai, norėdami pateikti drąsius ir netikslius teiginius, remiasi daugybe tyrimų. Apskritai šie tyrimai nebuvo atlikti tokiomis sąlygomis ar scenarijais, kurie imituotų realias situacijas, kai žmogus pagrįstai naudoja „Dyson Airblade“ rankų džiovintuvą. Šiuos tyrimus atlikusiems mokslininkams pavyko pasiekti tokių rezultatų tik smarkiai užteršus pirštines bakterijomis ir virusais, tada išdžiovinus jas „Dyson Airblade“ rankų džiovintuvu, prieš tai jų nenuplovus. Be to, Bradfordo universiteto (JK) ir Honkongo politechnikos universiteto atlikti moksliniai tyrimai parodė, kad tinkamai naudojami „Dyson Airblade“ rankų džiovintuvai sumažina bakterijų kiekį ant rankų.

Naujas nepriklausomas „Dyson“ užsakytas aerozolių susidarymo tyrimas rodo, kad džiovinant rankas „Dyson Airblade“ džiovintuvu nesusidaro daugiau aerozolių nei naudojant popierinius rankšluosčius ir kad „Dyson Airblade“ rankų džiovintuvai yra higieniški ir saugūs naudoti.1

HEPA reiškia „High Efficiency Particulate Air“ (itin veiksmingos oro dalelės). Kad filtras būtų originalus HEPA filtras, kaip ir visuose „Dyson Airblade™“ rankų džiovintuvuose, jis turi išlaikyti standartinius EN1822-5 ir IEST-RP-CC001.6 bandymus. Filtras, ant kurio nenurodyta, kad jis yra HEPA, negali pasižymėti tokiu dideliu efektyvumu.

Rankų plovimas yra labai svarbus būdas mažinti bakterijų ir virusų plitimą. Tinkamas rankų nusausinimas yra svarbus šio proceso etapas, nes drėgnos rankos gali paskleisti iki 1 000 kartų daugiau bakterijų nei sausos.8 Įrodyta, kad „Dyson Airblade™“ rankų džiovintuvai rankas džiovina taip pat higieniškai,9 kaip ir popieriniai rankšluosčiai, tačiau daro mažesnį poveikį aplinkai ir patiriamos mažesnės eksploatavimo išlaidos.10

Rankų džiovintuvų „Dyson Airblade™“ asortimentas

Žmogus, džiovinantis rankas džiovintuvu „Dyson Airblade Wash+Dry“

Kodėl įmonėms verta rinktis „Dyson“

1 Suen et al. 2019 m. SR ir remiantis bakterijų ore ir aerozolių (nuo 0,3 iki daugiau kaip 5 mikronų) matavimais džiovinant rankas 28,5 kubinių metrų bandymų patalpoje, atliktais nepriklausomos laboratorijos tyrimo metu.
2Remiantis aerozolizacija, išmatuota džiovinant rankas. Bandymą atliko nepriklausoma laboratorija „Airmid Healthgroup Ltd.“.
3HEPA filtras išbandytas pagal standartą EN1822-5 nepriklausomoje bandymų laboratorijoje, laikantis kontoliuojamų bandymo sąlygų.
4 Snelling et al. (2010) JAM.
5 Džiovinimo laikas nustatomas taikant „Dyson“ 769 bandymo metodą pagal protokolą P335, kai išmatuojama 0,1 g likutinės drėgmės.
6 Apklausa atlikta 2020 m. liepos mėn. 14 šalių, kurioje dalyvavo 8 758 18 metų ir vyresni respondentai. Procentinės vertės įvairiose šalyse gali skirtis.
7 Išorinėje laboratorijoje išbandyta pagal ISO 22196 standartą priešE.coli, Salmonella enterica, Staphylococcus aureus ir Klebsiella pneumoniae ir pagal ISO 21702 standartą prieš H3N2 gripo virusą.
8 Patrick et al. (1997) EI.
9 Mutters & Warnes (2019) JHI.
10 Skaičiavimus rasite adresu www.dyson.com.lt/calcs