Skip navigation

Atsakingi šaltiniai

Atsakomybės prisiėmimas

„Dyson“ dulkių siurblio vidaus eskizas

Daugiau nei dizainas

Tiekimo grandinės yra sudėtingos, ir mes nesame išimtis. Bendradarbiaujame su keliais šimtais tiekėjų iš viso pasaulio, kad pagamintume daugiau kaip 260 000 prietaisų, kurie kiekvieną savaitę paimami iš gamybos linijų. „Dyson“ ir mūsų tiekėjai dalijasi atsakomybe už aplinką ir žmones, dalyvaujančius „Dyson“ prietaisų ir komponentų gamyboje. Mūsų įsipareigojimas šioje srityje yra ilgalaikis ir nuolatinis, nes visada bus geresnių būdų, kaip tai padaryti.

Inžinierius, laikantis „Dyson“ roboto akį

Esame reiklūs ir ryžtingi

Norime dirbti tik su tais tiekėjais, kurie pritaria mūsų siekiui tobulėti. Tikimės, kad jie laikysis tarptautinių sveikatos ir saugos, darbo ir aplinkosaugos standartų. Mūsų tiekėjai laikosi etinio ir ekologinio elgesio kodekso, apimančio daugybę temų, įskaitant darbo valandas, asociacijų laisvę, aplinkos stebėseną ir sąžiningą drausminę praktiką.

Išardytas „Dyson“ vertikalusis dulkių siurblys

Praktinis įgyvendinimas

Mūsų vidinė įmonių socialinės atsakomybės komanda dirba su tiekėjais, kad užtikrintų kodekso laikymąsi, atlikdama nuotolinius vertinimus, auditą ir apsilankymus vietoje. Jei tiekėjas neatitinka mūsų standartų, ieškome kito tiekėjo, kuris juos atitiktų. Mūsų pareiškime dėl Modernios vergovės įstatymo Jungtinėje Karalystėje išsamiai aprašyta mūsų atsakinga tiekimo veikla.

Laboratorijoje dirbantis mokslininkas, bandantis dalis

Sauga – visur

Kiekvienas „Dyson“ komponentas turi atitikti Europos direktyvą dėl pavojingų medžiagų ribojimo (RoHS). Be to, „Dyson“ laikosi REACH – Europos reglamento dėl cheminių medžiagų registracijos.

„Dyson“ bandymų sandėlio vidus

Toliau

Technologijos ateitis

Dyson engineers