Skip navigation

Efektyvi taupioji technologija

Atliekame daugiau su mažiau

Vaizdo įrašas, kuriame James Dyson pasakoja apie efektyvią technologiją

Mažas, bet galingas

Skaitmeninis variklis „Dyson V9“ yra tik 27 mm pločio ir buvo sukurtas plaukų džiovintuvui „Dyson Supersonic™“. Rankenoje sumontuotas, kad būtų pakeistas svorio centras, įtaisas sukasi iki 110 00 aps./min. greičiu – vidutiniškai šešis kartus greičiau nei kitų plaukų džiovintuvų varikliai. Panaudojome tą pačią technologiją „Air Multiplier™“, kuri naudojama mūsų ventiliatoriuose, kad greičiau išdžiovintų plaukus.

Plaukų džiovintuvo „Dyson Supersonic“ vidinio skaitmeninio variklio vaizdas.

"Būtina mūsų darbo sąlyga – saikingas ir išradingas energijos bei medžiagų naudojimas. Per šį efektyvų dizainą atradome aistrą technologijoms. "

James Dyson

Inžinierius
James Dyson

Tobulinimas šalinant

Mūsų inžinieriai permąsto vartojimo produktus, kad pašalintų nereikalingus komponentus. Ventiliatorius tapo revoliuciniu, nes buvo panaudotas reiškinys, kai susidūrus oro srautams išgaubtame paviršiuje susidaro aukšto slėgio šerdis. Tai reiškia, kad galėjome sukurti tikslią oro srovę asmeniniam vėsinimui.

„Dyson“ ventiliatorių vaizdas iš arti

Mažiau klaidų. Ir mažiau atliekų.

Garantuotas našumas reikalauja didžiausio tikslumo. Todėl kiekvieną „Dyson“ skaitmeninį variklį surenka robotai – kiekvienas jų dirba mikroniniu tikslumu ir dideliu greičiu. Tai tik dalis labai daug energijos reikalaujančios gamybos operacijos. Todėl stengiamės, kad mūsų gamybos linijos būtų efektyvesnės, ir naudojame šildomų kanalų sistemą, kad sumažintume dervos atliekų kiekį. Be to, mūsų įrankių tiekėjai kuria daugiasluoksnius įrankius, leidžiančius vienoje formoje gaminti kelias detales, taip sumažinant laiko, medžiagų ir energijos sąnaudas.

„Dyson“ skaitmeninio variklio vaizdas iš arti

Lengvi. Keletą kartų išbandyti.

„Dyson“ prietaisai yra lengvi ir ergonomiškai subalansuoti, kad būtų patogiau naudotis. Tačiau ilgaamžiškumas nenukenčia. Mūsų inžinieriai, išmanantys geometriją ir naujoviškas medžiagas, kuria prototipus, kurie gali atlaikyti tūkstančius valandų bandymų. Tai reiškia tūkstančius naudojimo valandų.

„Dyson“ prietaisai išbandomi gamybos linijoje

Pakavimas, apsauga, pristatymas

Mūsų pakuotės kuriamos kartu su produktais. Abiem atvejais atliekami tokie pat intensyvūs bandymai, todėl mūsų technologijos pristatomos saugiai, o jų išpakavimas yra jaudinantis, kad ir kurioje pasaulio vietoje būtumėte. Kaip ir mūsų produktai, taip ir pakuotės nuolat tobulėja. Todėl produktai pristatomi tinkamoje ir intuityvioje pakuotėje.

Plaukų džiovintuvas „Dyson Supersonic“ atidarytoje dėžutėje

Daugiau nei energijos vartojimo efektyvumo etikete nurodomi standartai

Energijos vartojimo efektyvumo etiketės turėtų nukreipti žmones į labai efektyvius ir efektyviai energiją vartojančius projektus. Tačiau dulkių siurblių atveju laboratoriniuose bandymuose naudojami tušti prietaisai. Taigi, mes nekuriame dulkių siurblių taip, kad jie atitiktų šių bandymų standartus.

Vietoj to visada galvojame apie efektyvumą: nuo itin efektyvių skaitmeninių variklių iki naudojamų medžiagų. Kadangi 100 % siurbimo funkcija veikia 100 % laiko, valymas baigiasi greičiau – vienkartiniai maišeliai nepatenka į sąvartyną. Šių dalykų nerasite energijos vartojimo efektyvumo etiketėje.

Energijos vartojimo efektyvumo etiketė, pritvirtinta prie cilindrinio dulkių siurblio

Pakartotinis naudojimas. Perdirbimas. Atnaujinimas.

Beveik visas aukštos kokybės „Dyson“ prietaisų medžiagas galima naudoti pakartotinai arba perdirbti. Savo remonto dirbtuvėse atnaujiname ir sertifikuojame naudotus prietaisus ir siūlome juos parduoti už mažesnę kainą.

Perdirbimo logotipas

Toliau

Atsakingi šaltiniai

Dyson cord-free vacuum