Skip navigation

Technologijos ateitis

Mes keičiame rytojų

„Dyson“ inžinerijos studentai

Naujoji karta

Mums technologija yra viskas. Esame visiškai atsidavę tam, kad savo radikaliomis idėjomis pakeistume žmonių gyvenimus. Nuolat siekdami nustatyti būsimus iššūkius, esame įsipareigoję skatinti ir rengti inžinierius, kurie juos įveiks.

Variklio skerspjūvio vaizdas

Dyson Institute of Engineering and Technology

„Dyson Institute of Engineering and Technology“ ruošia naują technologijų entuziastų kartą. „Dyson Institute of Engineering and Technology“ studentai, siekdami įgyti inžinerijos bakalauro laipsnį, gali dirbti „Dyson“ pasaulinėje inžinierių komandoje. Kadangi „Dyson“ padengia visus mokesčius už mokslą, jie gali baigti mokyklą be skolų.

„Dyson“ inžinerijos studentai

James Dyson Foundation

„James Dyson Foundation“ tikslas – skatinti būsimus pasaulio Brunelus, Edisonus ir Faradėjus. Bendradarbiaudami su mokytojais ir studentais, skatiname jaunus žmones mąstyti kitaip, klysti ir suvokti savo technologinį potencialą.

Jaunas technologijų studentas mokosi apie „Dyson“ technologiją

James Dyson Award

Šiuo tarptautiniu dizaino apdovanojimu pagerbiama ir skatinama naujoji inžinierių karta. „James Dyson Foundation“ vadovaujamas projektas kviečia moksleivius sukurti ką nors, kas padėtų išspręsti problemą. Prizas? 30 000 svarų sterlingų ir pasaulinė platforma, kurioje galėsite pristatyti savo idėją.

James Dyson and Isis Shiffer wearing Ecohelmets