Skip navigation

Mūsų DNR

Efektyvumas: tai mūsų DNR

Tai James Dyson motyvavo sukurti pirmąjį dulkių siurblį be maišelio. Mums tobulėjant, tai vis dar daro įtaką mums. Tai atsispindi ne tik mūsų išradimuose, bet ir pastatuose, žmonėse ir bendruomenėse, kurių dalis esame.

Dulkių siurblys robotas ant kilimo ir kietų grindų

Inovatyvios erdvės

Mus supa išradingos inovacijos. Kai kurios iš jų įkvepia ir primena, kad reikia siekti neįmanomų dalykų, pavyzdžiui, viename iš mūsų darbuotojų restoranų stovi naikintuvas „English Electric Lightning“. Kiti yra labiau funkcionalūs, pavyzdžiui, saulės baterijos ir gruntiniai šilumos siurbliai, kurie prisideda prie 100 % atsinaujinančios elektros energijos tiekimo mūsų Malmesberio miestelyje.

„Dyson“ restoranų apšvietimas

"Turėti idėją, kaip ką nors pagerinti, ir ją įgyvendinti, net jei tai atrodo neįmanoma. Tai tebėra mano svajonė. "

James Dyson

Inžinierius
James Dyson

Mes kuriame ateitį

Inžinerijos simboliai yra mūsų įkvėpimo šaltinis. Neseniai Hulavingtone, Viltšyre, atidarėme naują technologijų miestelį. Šią erdvę galėjome panaudoti tipiniam biurų pastatui statyti. Vietoj to mes restauruojame buvusius aerodromo lėktuvų angarus, modernizuojame ir perkuriame originalų išdėstymą, kad jis geriau tiktų ten dirbantiems žmonėms. Taip kuriami ir mūsų prietaisai.

Schematinis žemėlapis

Energijos suvartojimo mažinimas

Malmesberio miestelis taip pat buvo modernizuotas. Ir, kur įmanoma, naudojamės galimybe sumažinti savo poveikį aplinkai. Pirmoji sritis, kuriai skyrėme daugiausia dėmesio, buvo restoranai, kuriuose dujines virykles pakeitėme indukcinėmis sistemomis, kad nereikėtų oro kondicionierių, o elektra būtų 100 % gaunama iš atsinaujinančių šaltinių. Šį metodą taikysime visose „Dyson“ įmonėse.

Apšviestas „Dyson“ restoranas su šešėliais

Įgūdžių trūkumų šalinimas

Inžinieriai gali išspręsti pasaulinius iššūkius. Kad galėtume spręsti XXI amžiaus iššūkius, pavyzdžiui, oro taršos, reikia daugiau inžinierių. „James Dyson Foundation“ yra „Dyson“ filantropinė įstaiga. Jos misija – įkvėpti naująją inžinierių kartą. Ji teikia finansavimą, medžiagas ir mentorystę, kad jaunimas susidurtų su problemomis ir išmoktų jas spręsti.

Sužinokite daugiau

Kenksmingų išmetamųjų teršalų mažinimas

Darbuotojų automobilių stovėjimo aikštelėse pradėjome įrenginėti elektromobilių įkrovimo stoteles, kad skatintume naudotis automobiliais be taršos. Užimčiausiais maršrutais vežame autobusais, o Malmesberyje, įsikūrusiame Didžiosios Britanijos kaimo vietovėje, visi gali naudotis miestelio teritorijoje veikiančia bendro naudojimo automobiliu sistema. Mažiau automobilių – mažiau teršalų ore, kuriuo kvėpuojame, ir mažiau spūsčių.

Autobuso eskizas

Inžinierius kiekviename žmoguje

Ne visi „Dyson“ darbuotojai yra inžinieriai, tačiau mes skatiname visus mąstyti kaip inžinieriai. Išardyti daiktus ir vėl juos sumontuoti, bet geriau. Norime, kad nepriklausomai nuo jūsų kompetencijos srities – rinkodaros, klientų aptarnavimo ar finansų – kvestionuotumėte prielaidas ir spręstumėte kitų nepastebėtus neefektyvumo problemas.

Mokymasis apie mūsų technologijas dirbant „Dyson“

Kas taupo, kai turi, kentės, kai neturės

Siekdami užtikrinti, kad mūsų prietaisai veiktų daugybę metų, juos griežtai išbandome. Atlikus bandymus lieka daugybė puikiai tinkamų komponentų, kurių nenorime išmesti. Todėl kai kurie iš jų yra pakartotinai naudojami būsimiems bandymams. Kiti perdirbami miestelyje, pavyzdžiui, ciklono korpusai, perdaryti į rašomojo stalo organizatorių. Kai kurie iš jų paaukojami labdaros organizacijoms, kad būtų panaudoti jų projektuose, taip skatinant kūrybiškumą ir aistrą inžinerijai mūsų vietos bendruomenėje.

„Dyson“ dulkių siurbliai, išdėstyti taip, kad sudarytų žirgo formą

Ryžtingi. Nepailstantys.

Tikime, kad visada yra geresnis būdas. Todėl mūsų inžinieriai nuolat kuria naujas idėjas, pasislėpę mūsų tyrimų centruose Viltšyre, Malaizijoje ir Singapūre. Misija? Spręsti problemas, kurias kiti ignoruoja. Kai jie bus pasirengę pasidalyti tuo, ką sukūrė, apie tai išgirsite.

nžinieriaus eskizai

Toliau

Technologijos ateitis

Inžinerijos studentai apsupti dulkių siurblių